KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7721295
nr 772 1295
Blandteknik
Signerad ABN, -74, skridsko, motivets mått: 30x48
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 augusti 2012
kl 18:03:54
450 kr
400 kr
600 kr
600 kr
650 kr
850 kr